دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در مشهد از 8 الی 9 خرداد 1401 برگزار خواهد شد

گرامیداشت باغبانباشی

دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) طی روزهای هشتم و نهم خردادماه با حضور ۸کشور خارجی و ۷تیم داخلی به میزبانی ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات دو و میدانی مازندران به نقل از سایت فدراسیون – ،در این دوره از مسابقات علاوه بر تیم‌هایی از ایران، هشت کشور خارجی نیز شرکت می‌کنند.

ایران، ارمنستان، عراق، عمان، کویت، ترکیه، افغانستان، پاکستان و بنگلادش کشورهای شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی جام امام رضا(ع) هستند.

دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در مشهد از 8 الی 9 خرداد 1401 برگزار خواهد شد

ورزشکاران کشورهای خارجی در قالب تیم ملی و دوومیدانی‌کاران ایران در قالب تیم منتخب و تیم‌های باشگاهی در این رویداد بین‌المللی دو و میدانی حضور خواهند یافت .

بر همین اساس تیم‌های باشگاهی سی‌تله‌کام، بازرگانی عماد، فولاد هرمزگان، گل‌گهر سیرجان، عقاب نیروی هوایی و دو تیم منتخب از فدراسیون دو و میدانی تیم‌های هستند که از کشورمان در این مسابقات حضور دارند.

لازم به ذکر است دهلال الحمد، رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا به همراه شوگو ماران دبیرکل کنفدراسیون دو و میدانی آسیا و چهار رییس فدراسیون کشورهای آسیایی هم برای بازدید از کشورمان و مسابقات جام امام رضا (ع)به ایران سفر خواهند کرد تا از نزدیک ناظر عملکرد دو و میدانی کاران شرکت کننده در دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)گرامیداشت استاد علی باغبانباشی باشند.

 

مطالبمرتبط

پست بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید