دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در مشهد از 8 الی 9 خرداد 1401 برگزار خواهد شد

گرامیداشت باغبانباشی

دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دوومیدانی جام امام رضا(ع) طی روزهای هشتم و نهم خردادماه با حضور ۸کشور خارجی و ۷تیم داخلی به میزبانی ورزشگاه امام رضا (ع) شهر مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات دو و میدانی مازندران به نقل از سایت فدراسیون – ،در این دوره از مسابقات علاوه بر تیم‌هایی از ایران، هشت کشور خارجی نیز شرکت می‌کنند.

ایران، ارمنستان، عراق، عمان، کویت، ترکیه، افغانستان، پاکستان و بنگلادش کشورهای شرکت کننده در مسابقات بین‌المللی جام امام رضا(ع) هستند.

دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا (ع) در مشهد از 8 الی 9 خرداد 1401 برگزار خواهد شد

ورزشکاران کشورهای خارجی در قالب تیم ملی و دوومیدانی‌کاران ایران در قالب تیم منتخب و تیم‌های باشگاهی در این رویداد بین‌المللی دو و میدانی حضور خواهند یافت .

بر همین اساس تیم‌های باشگاهی سی‌تله‌کام، بازرگانی عماد، فولاد هرمزگان، گل‌گهر سیرجان، عقاب نیروی هوایی و دو تیم منتخب از فدراسیون دو و میدانی تیم‌های هستند که از کشورمان در این مسابقات حضور دارند.

لازم به ذکر است دهلال الحمد، رییس کنفدراسیون دوومیدانی آسیا به همراه شوگو ماران دبیرکل کنفدراسیون دو و میدانی آسیا و چهار رییس فدراسیون کشورهای آسیایی هم برای بازدید از کشورمان و مسابقات جام امام رضا (ع)به ایران سفر خواهند کرد تا از نزدیک ناظر عملکرد دو و میدانی کاران شرکت کننده در دومین دوره رقابت‌های بین‌المللی دو و میدانی جام امام رضا(ع)گرامیداشت استاد علی باغبانباشی باشند.

 

مطالبمرتبط

پست بعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خوش آمدید!

به حساب خود وارد شوید

رمز عبور خود را بازیابی کنید

لطفاً ایمیل یا نام کاربری خود را جهت بازیابی رمز عبور وارد نمایید